Ako funguje Swapo?

U nás môžeš vymieňať veci s druhými užívateľmi a šetriť tak planétu aj peňaženku.

Zaregistruj sa zadarmo

Na našom portáli sa zaregistruješ bezplatne

Vytvor
inzeráty

Pridaj do inzerátov všetko čo nepotrebuješ a chceš vymeniť

Vyhľadaj čo potrebuješ

Nájdi všetko čo potrebuješ v ponuke vecí na Swapo.sk

Dohodni si výmenu

Dohodni sa na výmene alebo nákupe za kredity

Získaj nové a posuň staré

Užívaj si výmenu vecí a šetrenie planéty aj svojej peňaženky

O vzniku Swapo?

Nekupuj. Nevyhadzuj. Vymieňaj.

Idea na stránku Swapo.sk vznikla po niekoľkých rokoch investovania času do pokusov predávať všetko čo už sme v našej domácnosti nepotrebovali alebo splnilo svoj účel. Všetko čo si kúpiš stráca hneď na hodnote, aj keď výrobok nebol ani rozbalený alebo málo používaný. Veľakrát sa nám stávalo, že sa nám nepodarilo predať kvalitné produkty, značkové oblečenie a veci po deťoch ani za polovičnú cenu. Chceli sme produkty začať vymieňať, za niečo iné, čo by sme potrebovali, ale v malom okresnom meste odkiaľ pochádzame sa žiaľ akcie s výmenným obchodom nekonajú a tie vo väčších mestách sú limitované druhom a množstvom, ktoré môžeš priniesť a ponúknuť na výmenu.

Swapo ponúka možnosť všetkým bez obmedzení spraviť si poriadok doma, či v garáži a vymeniť svoje nepotrebné veci, ktoré zaberajú priestor za niečo iné. Tiež ponúka možnosť sa pred kúpou nových vecí radšej porozhliadnuť v ponuke a získať čokoľvek len za výmenu s iným užívateľom. Vďaka výmennému obchodu podporujeme opätovné využívanie produktov a šetríme planétu aj svoju peňaženku.

Na našej stránke nájdeš veľa funkcií, vďaka ktorým bude pre teba výmena vecí hračkou – množstvo kategórií, aby bol každý inzerát správne zaradený. Hodnotenie užívateľov, ktoré ti pomôže pri rozhodovaní. Funkcia správ priamo na stránke pre dohodu výmeny s iným užívateľom. Alebo možnosť topovať inzerát, ak sa potrebuješ niečoho zbaviť rýchlo a chceš, aby bol inzerát na očiach. Samozrejme nie vždy sa podarí dohodnúť na výmene, pretože niekto nemusí potrebovať nič z tvojej ponuky. Preto pre teba máme aj možnosť zakúpenia si virtuálnych kreditov, využiteľných na stránke, ktoré môžeš darovať druhému užívateľovi namiesto výmeny. Princíp recyklácie a obehu vecí tak ostáva zachovaný a ty sa stále môžeš tešiť z výmeny.

Ďakujeme za každého kto sa pridá do našej výmennej komunity a prajeme ti veľa úspešných swapov.

Tím Swapo.sk